Ostatní masáže

Pod pojmem ostatní masáže rozumíme různé druhy masáží, které vycházejí ze západního stylu masáže, což je švédská sportovní masáž, či z východních směrů jako je tibetská masáž, čínská masáž, japonská shiatsu masáž. Účinky masáže se zvýší použitím aroma oleje či jejich kombinací.

K této starodávné čínské terapii se používají hladké lávové kameny, které se nahřejí ve vodní lázni a poté se teplé přikládají na tělo. Současně probíhá masáž jednotlivých částí těla horkým olejem s esencí jasmínu a dvěma největšími kameny.

Masáž lávovými kameny:

75 min – cena: 1 790 Kč

Masáž je výborná pro ty, kteří mají sedavé zaměstnání, bolesti kloubů, zad a krční páteře nebo celulitidu. Používá se sůl s himálajskými kamínky. Během masáže dochází k silné drenáži tekutin, přičemž aromaterapie vytahuje toxiny, očišťuje tělo a vyhlazuje pokožku.

Tibetská masáž:

60 min – cena: 1 750 Kč

Bambusová masáž má uvolňující, zklidňující, obnovující a drenážní účinky. Odstraňuje bolesti páteře, uvolňuje napětí i ztuhlost svalů. Masáž je určena pro tělo i obličej a jejím výsledkem je hluboké uvolnění, hebká, pružná a zářivější pokožka.

Stimulační, uvolňující masáž:

60 min – cena: 1 590 Kč

Švédská svalová masáž je založena na klasické masážní technice. Slouží k osvěžení a regeneraci svalstva, zlepšení tělního metabolismu a napomáhá lepšímu krevnímu oběhu. Jedná se o typ sportovní masáže určené ke zrychlenému odstranění únavy.

Klasická sportovní masáž:

30 min – cena: 790 Kč
60 min – cena: 1 290 Kč
90 min – cena: 1 590 Kč

Luxusní tělové ošetření pomocí horkých a studených mušlí spojené s cukrovým peelingem a zábalem z kokosového másla. Zajišťuje lepšího proudění lymfy v těle a urychluje odplavení toxinů, které zatěžují organismus.

Masáž horkými a studenými mušlemi:

60 min – cena: 1 590 Kč
120 min – cena: 2 090 Kč

Masáž pomocí teplého oleje z masážní svíčky, jež obsahuje jasmínový a levandulový olej ve spojení s bambuckým máslem. Čeká vás též pepřový peeling chodidel. Masáž je velmi vyživující a intenzivně hydratační.

Relaxační aroma masáž:

90 min – cena: 1 850 Kč

Očišťující a omlazující ošetření pokožky. Obsahuje exkluzivní čisté přírodní složky, které jsou zkombinovány k omlazení. Zanechávají neuvěřitelně hebkou a sametovou pokožku. Masáž probíhá pomocí mýdlové pěny a zahřátých váčků s himalájskými kamínky.

Očišťující a omlazující ošetření pokožky:

90 min – cena: 1 750 Kč

Zeštíhlující masáž je kombinací peelingu a masáže olejem, kde se o zeštíhlující efekt starají esence z jablečných jadérek a zeleného čaje. Celou proceduru zakončíte šálkem čaje, jehož bylinné složení obsahuje tzv. spalovače tuků, které odplavují metabolity z těla.

Just Slim:

60 min – cena: 1 590 Kč

Indonéská masáž kombinuje akupresuru, reflexologii a aromaterapii. Používáme BIO kokosový olej, který omlazuje pokožku, chrání ji a vyhlazuje. Masáž zahrnuje zklidňující koupel nohou ve vodě obohacenou o mořskou sůl a květiny.

Paradise Bali masáž:

60 min – cena: 1 590 Kč

Anticelulitidová, zeštíhlující masáž pomáhá rozkládat tukové usazeniny, zlepšovat průtok krve a její cirkulaci i snižovat přebytečnou tekutinu v těle. Navíc odstraňuje toxiny a urychluje metabolismus v oblastech, které jsou náchylné k celulitidě.

Liftingová masáž:

60 min – cena: 1 590 Kč

Antistresová masáž hlavy je ajurvédská technika, která využívá akupresurních hmatů v oblasti hlavy, obličeje, krku i ramen bez použití oleje. Zbavuje stresu, napětí, odstraňuje migrény a pomáhá proti depresím. Při masáži dochází k lepšímu okysličování mozku i zlepšení koncentrace.

Indická masáž hlavy:

60 min – cena: 1 590 Kč

Masáž obličeje pomocí hladkých zahřátých lávových kamenů. Má blahodárné účinky na regeneraci pleti a relaxaci obličeje. Při masáži se z podkoží a z oblasti ztuhlých svalů obličeje uvolňují odpadní látky a toxiny, které se podílejí na tvorbě vrásek a procesu stárnutí.

Obličejová masáž lávovými kameny:

30 min – cena: 790 Kč