Thajské masáže

Tradiční thajská chrámová masáž je souborem mistrných technik, při kterých se pomocí manipulačních cviků a akupresury na energetické body těla uvolňuje napětí a bolest svalů a kloubů. Thajská masáž přináší celkovou relaxaci, pocit nově nabité vitality a duševní rovnováhy. V Mystic Temple na vás čeká originální zážitek.

Klasická thajská masáž přispívá k uvolnění svalů, šlach a kloubů celého těla. Stlačování akupresurních bodů na energetických trasách po celém těle a následné protažení s prvky jógy přináší celkovou relaxaci těla i mysli.

Tradiční thajská masáž:

30 min – cena: 790 Kč
60 min – cena: 1 290 Kč
90 min – cena: 1 590 Kč
120 min – cena: 1 890 Kč

Thajská masáž dolních částí nohou pomocí akupresurních tlaků se zaměřením na oblast chodidel. Reflexologie spojená s masáží  pomocí 100 % esenciálních olejů a krému Bioment. Masáž je ideální pro odstranění pocitu těžkosti a únavy nohou.

Masáž nohou:

30 min – cena: 790 Kč
60 min – cena: 1 290 Kč

Osvěžující thajská masáž nohou využívající osvědčené techniky akupresurních tlaků a zaměřující se na oblast chodidel. Osvěžující mátový olej je vyrobený pouze z čerstvých bylin, které tak do oleje uvolňují přírodní léčebné silice.

Osvěžující masáž nohou:

30 min – cena: 790 Kč
60 min – cena: 1 290 Kč

Aromaterapeutická a revitalizační masáž vzácnými aroma oleji z výtažků levandule, růžového dřeva, eukalyptu a máty. Masáž je spojená s akupresurou a reflexologií a je také doplněna inhalací vonných olejů z esencí z červeného pomeranče, santálového dřeva a jasmínu.

Aroma olejová masáž:

60 min – cena: 1 590 Kč
90 min – cena: 1 890 Kč
120 min – cena: 2 090 Kč

Starobylá bylinná aroma masáž, při které používáme plátěné váčky se směsí bylin a trav. V parní lázni nahřáté váčky přikládáme na místa, kde se soustředí napětí a bolest. Následuje uvolňující masáž aromatickými oleji. Výsledkem je uvolnění těla a pozitivní nabití mysli.

Bylinná masáž:

60 min – cena: 1 590 Kč
90 min – cena: 1 890 Kč
120 min – cena: 2 090 Kč

Důkladná masáž zad je kombinací masážních technik zaměřených na odstraňování jednorázových i chronických bolestí zad. Thajská masáž zad odbourává s použitím uvolňujících mastí z mentolu a kafru blokace a tenze v celé oblasti zad, šíje a ramen.

Masáž zad, protiúnavová:

30 min – cena: 790 Kč
60 min – cena: 1 290 Kč
90 min – cena: 1 590 Kč

Orientální masáž vznikla spojením několika odlišných metod a stylů. Nabízí kombinaci thajské, japonské, čínské a staroindické masáže. Masáž  je určena pro unavené svaly i pro odstranění pocitu přepracovanosti a vyčerpání.

Orient Premium:

90 min – cena: 1 890 Kč

Hedvábná prenatální uvolňující masáž zad a šíje určená těhotným ženám.  Masáž je vhodná pro pomoc při odstraňování bolestí páteře, šíje a hlavy na straně jedné a zvýšení pružnosti pokožky na straně druhé.

Prenatální masáž:

60 min – cena: 1 290 Kč

Mystérium starověkého Egypta na dosah Vaší ruky. Masáž inspirovaná zkrášlujícími rituály egyptských královen spojená s pepřovým celotělovým peelingem a speciálním ošetřením pro obličej.

Starodávná egyptská masáž:

120 min – cena: 2 390 Kč