Spirit of Siam se slevou 25 %

Vážení klienti,

připravili jsme pro vás jarní akční nabídku. Právě u nás můžete až do konce dubna využít slevu 25 % na masáž Spirit of Siam.

Celý měsíc se ponese v duchu bylin a Mystic Temple bude provoněný vůní lemongrass. 🌱 Právě citronovou trávou jsou plněné sáčky, které se při masáži Spirit of Siam používají, a tak se jedná o opravdu aromatický a uvolňující zážitek.

Objednat se můžete telefonicky nebo online. Nabídka se nevztahuje na dárkové poukazy, slevy se nesčítají a akční nabídku nelze zakoupit benefitními poukázkami.

Těšíme se na vás!

Mystic Temple

Více o Spirit of Siam

Spirit of Siam je skvělým způsobem, jak se zbavit napětí a bolesti v těle. Používáme plátěné váčky naplněné směsí bylin, které nahříváme v parní lázni a poté přikládáme na místa, kde se soustředí napětí. Tímto způsobem se tělo uvolní a bolest ustoupí.

Po této úvodní fázi následuje uvolňující masáž aromatickými oleji. Tyto oleje mají pozitivní vliv na psychiku člověka a pomáhají zbavit se stresu a negativních emocí. Výsledkem této masáže je tak nejen uvolnění těla, ale i pozitivní nabití mysli.