Zeštíhlující masáže sleva 25 %

Dopřejte si zeštíhlující masáže s 25% slevou a připravte se na léto s předstihem!

Léto je prakticky za rohem – teploty se pomalu blíží třicítce a my odkládáme vrstvu za vrstvou ve snaze nachytat bronz a trochu toho vitamínu D do zásoby. Zároveň míváme větší chuť prozkoumávat nová místa, ochutnávat exotická jídla, promenádovat se po okolí v plavkách… A při tom se samozřejmě chceme cítit ve svém těle dobře. Abychom vás proto podpořili, připravili jsme pro vás speciální letní akci na zeštíhlující masáže s 25% slevou! Nejen, že mají výrazný detoxikační účinek, ale pomohou vám také zmírnit projevy pomerančové kůže. To vám pomůže cítit se krásnější a zdravější.

Akci lze využít v termínu od 20. 5. do 30. 6. 2022 a platí nejen na masáže samotné, ale i na koupi dárkových poukazů určených na tyto masáže.

Jaké zeštíhlující masáže se slevou 25 % nabízíme?

Aby bylo vaše rozhodování co nejpříjemnější, najdete níže i krátkým popis toho, proč jsou zrovna tyto masáže správnou volbou (nejen) v letním období.

 

Just Slim

Efektivní zeštíhlující masáž kombinující peeling celého těla a olejovou masáž. O zeštíhlující efekt se postarají esence z jablečných jadérek a zeleného čaje. Celou proceduru zakončíte šálkem čaje, jehož bylinné složení obsahuje tzv. spalovače tuků, které odplavují metabolity z těla.

Délka masáže: 60 min
Cena se slevou: 1 043 Kč

Liftingová masáž 

Zeštíhlující liftingová masáž zajistí zlepšení průtoku krve i její celkové cirkulace a postará se o odbourání přebytečných tekutin v těle. Díky liftingové masáži dochází k rozkládání tukových usazenin, což působí i v boji s tzv. pomerančovou kůží (celulitidou). Zatímco probíhá příjemná celotělová masáž, tělo se čistí a detoxikuje.

Liftingovou masáž doporučujeme absolvovat pravidelně pro udržení zdravého životního stylu i jako podpůrný prostředek při hubnutí.

Délka masáže: 60 min
Cena se slevou: 1 043 Kč

Jakým způsobem lze masáže objednat?

 

Rezervovat vaši oblíbenou masáž nebo kosmetickou proceduru můžete telefonicky na +420 724 022 389 nebo e-mailem na: info@mystictemple.cz.

Pokud chcete zvýhodněný poukaz zakoupit online, prosím, kontaktujte nás na e-mailu: ilona.vozenilkova@mystictemple.cz nebo na telefonu: +420 602 516 272.