salon mystic temple otevřeno

Salon Mystic Temple: Máme otevřeno!

Drazí zákazníci,

s nesmírnou radostí můžeme oznámit, že náš salon je opětovně v provozu! Počínaje dnešním dnem, tedy čtvrtkem 3. 12. 2020, je díky zmírněným vládním nařízením znovu možné otevřít ve službách, a to pro nás znamená jediné. Přijímáme nové rezervace a objednávky a jsme opětovně připraveni poskytnout vám veškeré služby masáží a kosmetiky, na které jste byli zvyklí. To vše samozřejmě bez výjimky za přísných hygienických podmínek, jelikož vaše zdraví a pohodlí je pro nás vždy na prvním místě.

Rezervovat vaší oblíbenou masáž nebo kosmetickou proceduru můžete vždy bezpečně online, telefonicky na +420 221 779 510 nebo emailem na info@mystictemple.cz.

Využijte slevy na dárkové poukazy v rámci Mystic Weeks

Jsme rádi, že vám opět můžeme dopřát nerušenou chvilku pohody a relaxace, tak jak to máte rádi. Nezapomeňte také na právě probíhající slevovou akci v právě probíhajících Mystic Weeks. Na dárkové poukazy platné na jakoukoliv masáž dle vlastního výběru dostanete ihned 20 % slevu. A k tomu ještě navíc vánoční překvapení ke každému zakoupenému voucheru. Užijte si s námi pohodové vánoční svátky a zapomeňte na shon a nepohodlí.

Moc děkujeme za přízeň a podporu od každého z vás.

Další novinky pravidelně přibývají i na Facebooku a Instagramu.

Mystic Temple