Masérské potřeby

Nabízíme masérské potřeby i kvalitní péči o tělo a mysl. Tato záložka slouží pouze jako katalog, ze kterého si můžete vybírat.

Pro objednání volejte 602 684 981 nebo pište na info@mystictemple.cz.

Lemongrass balzám

Balzám s citrónovou trávou je vhodný při artritidě, revmatismu i zánětech. Příjemně prohřívá, je vhodný i jako ošetření po bodnutí hmyzem.

Balzám citrónová tráva:

Cena: 99 Kč

Plai thajský balzám

Bylinný balzám prokrvuje bolestivá místa a uvolňuje svaly. Obsahuje léčivou bylinu Plai, která aktivně podporuje odstranění svalového napětí a podlitin.

Plai balzám:

Cena: 99 Kč

Ginger balzám

Balzám se zázvorem ulevuje od bolesti svalů, šlach a kloubů. Je vhodný při artritidě, revmatismu, zánětech. Má hřejivý efekt a prokrvuje bolestivá místa.

Hřejivý balzám:

Cena: 99 Kč

Inhalátor Hong Thai

Bylinný inhalátor obsahuje unikátní směs bylin, které pomáhají při nachlazení, proti závratím, chmurným náladám a bolesti hlavy. Vhodný pro každodenní použití. Inhalujte dle potřeby.

Hong Thai inhalátor:

cena: 99 Kč

Counterpain krém

Balzám k masáži i pro úlevu od bolesti svalů a kloubů. Hřejivý efekt zajistí úlevu a cílené prokrvení. Nezanechává stopy, dobře se vstřebává a má nemastnou konzistenci.

Counterpain hřejivý:

cena: 290 Kč

Counterpain krém

Použití k masáži i pro úlevu od bolesti svalů a kloubů. S chladivým efektem. Nezanechává stopy na kůži ani oblečení, dobře se vstřebává a má nemastnou konzistenci.

Counterpain chladivý: 

cena: 290 Kč

Masážní pomůcky

Dřevěné masážní pomůcky určené k lymfatické masáži. Různé druhy. Dovezeno z Thajska.

Materiál: dřevo teak

Masážní pomůcky:

cena: 150 Kč / ks

Bylinné sáčky – velké

Bylinné sáčky slouží k masážím mnoha druhů. Jsou plněné asijskými bylinkami s velmi příjemným aroma.

Vhodné pro alergiky. 200 g

Bylinné sáčky velké:

cena: 130 Kč

Masážní váleček

Váleček na lymfomasáž. Odstraňuje napětí, otoky, tmavé kruhy pod očima. Materiál: kámen, kov. V dřevěné kazetě. Různá barevná provedení. Dovezeno z Thajska.

Masážní váleček na obličej:

cena: 849 Kč

Esence masážních olejů: různé druhy

Tradiční esence olejů jsou určeny k masážím, ale také ulevují od bolesti svalů, šlach a kloubů. Červená varianra obsahuje zázvor a při masáži tělo příjemně prohřeje.

Hřejivý balzám:

cena: 490 Kč