Ayurvédské masáže

Ayurvédské masáže jsou dědictvím našich předků a pocházejí z doby zhruba před 5 000 lety. Ayurvédské masáže nejsou jen masérská technika, ale především léčebná metoda, která se snaží zohlednit individualitu každého člověka.

Masáže pracují s energiemi a jejich rovnováhou v těle. Základem jsou 3 principy, které najdeme různě zastoupené ve všem, co nás obklopuje – váta, kapha a pitta. Systém Ayurvédy léčí přírodní cestou a využívá kombinaci životosprávy, bylinných čajů, koření a aromaterapie.

Ayurvédské masáže pracují se 100% přírodními oleji, které jsou velmi důležitou součástí těchto procedur a jejich působení na pokožku je pokládáno za stěžejní. Není proto úplně vhodné se ihned po masáži sprchovat, lepší je jen setřít přebytečný olej z pokožky ručníkem a zbytek oleje nechat působit.

Abhyanga – olejová masáž

Celotělová olejová masáž. Uvolňuje a relaxuje tělo i mysl, zlepšuje funkčnost pohybového aparátu a lymfatického systému, odplavuje škodlivé látky, zvyšuje obranyschopnost, zpomaluje stárnutí. Používáme čistě přírodní léčivé oleje.

Abhyanga:

60 min – cena: 1 690 ,- Kč

Shirodhara – masáž třetího oka

Účinná terapie pro léčbu nemocí spojených s hlavou, krkem, nervovým systémem, zrakem a sluchem. Tenký pramínek teplého léčivého oleje stéká na čelo, přes temeno hlavy až po ramena.

Shirodhara:

60 min – cena: 2 050 ,- Kč

Thaila Vimardana – masáž těla a hlavy

Relaxační masáž celého těla včetně hlavy. Tradiční masážní technika oblíbená jako prostředek komplexní regenerace a relaxace. Napomáhá obnově tělesných i duševních sil.

Thaila Vimardana:

90 min – cena: 2 250 ,- Kč

Pada Abhyanga – masáž nohou

Olejová masáž chodidel, nohou a kolenou se zaměřením na reflexní plošky. Velmi účinná masáž napomáhá udržovat správné fungování všech částí těla včetně vnitřních orgánů.

Pada Abyanga:

30 min – cena: 850 ,- Kč

Kati Abhyanga – masáž zad

Olejová masáž zad, ramen a krku. Na proceduru je použit speciální olej určený pro bolavá záda, který prohřívá, celkově zklidňuje, tlumí bolesti svalů, napomáhá hojit podlitiny, uvolňuje namožené a ztuhlé svaly. Odstraňuje nervové napětí.

Kati Abhyanga:

30 min – cena: 850 ,- Kč