Mystic Temple získal nejvyšší ocenění

Mystic Temple získal nejlepší ocenění v péči o tělo a mysl za rok 2021!

I přesto, že byl předešlý rok pro Mystic Temple plný výzev, přinesl i spoustu nových zkušeností a také radosti! Právě o jednu radostnou novinu bychom se s vámi dnes chtěli podělit. Fanfáry, prosím… Naše studio bylo oceněno 1. místem za nejlepší zážitek v kategorii zdraví, kosmetika a péče o tělo a mysl za rok 2021! 

K výhře pomohly i vaše spokojené recenze

 

Celá soutěž proběhla pod záštitou společnosti Allegria, která patří do celosvětové aliance zážitkových firem řadících se mezi nejlepší. V současné době nabízí Allegria více než 1 300 zážitků, má tým sehraných zaměstnanců a za celou historii podle všeho zároveň i statisíce spokojených zákazníků. 

Za skvělé umístění vděčíme nejen našim skvělým a zkušeným masérkám, ale především vám – spokojeným zákazníkům, kteří nám zanechávají pozitivní recenze. Právě zpětná vazba totiž patří mezi zásadní posuzované faktory, které o výsledku soutěže rozhodovaly.

Upřímně vám proto děkujeme! Opravdu nás to potěšilo.

Nechte se rozmazlit nevšedním zážitkem

 

V současné době nabízíme přes Allegrii zážitek opravdu nevšední. Čeká na vás manikúra P-shine včetně parafínového zábalu. Následovat bude kosmetické ošetření O2 Marine, které pomáhá při okysličení a lepšímu povzbuzení pobledlé a stresované pleti. Provedeme vás také příjemnou relaxační masáží hlavy, peelingem a sérií kosmetických procedur, včetně aplikace speciálního extraktu O2 marine. Celý zážitek zakončí švédská svalová masáž, která slouží k osvěžení a regeneraci svalstva, zlepšení tělního metabolismu a napomáhá i k lepšímu krevnímu oběhu. Celkový průběh i používané procedury jsou přehledně sepsané zde.

Pokud cítíte, že byste si zasloužili trochu toho rozmazlování, zastavte se do Mystic Temple. Opravdu rádi vás uvidíme. 

Ještě jednou děkujeme za projevenou důvěru a přejeme krásný den!

 

Váš Mystic Temple