Vánoční otevírací doba a naše přání pro rok 2022

Stromeček, dárky, vánoční hvězda, ale také milovaná rodina a tradice. Takové jsou Vánoce, které známe a máme rádi. Ovšem nejen, že jsou Vánoce svátky plné naděje, rodinného setkávání a blízkosti, čím dál častěji se současně mluví také o předvánočním shonu a stresu. Pokud proto zatoužíte po klidném místě, kde budete moci načerpat energii i mezi svátky, zastavte se do Mystic Temple během naší upravené otevírací doby. Rádi vás uvidíme.

Vánoční otevírací doba salonu Mystic Temple

Abychom i my strávili čas s rodinou a přáteli, máme zavřeno 24. – 26. prosince a také 1. ledna 2022.
S úsměvem vás však uvítáme během 27. prosince – 30. prosince a to po celé dny mezi 9:00 – 21:00. Máme pro vás otevřeno dokonce i na Silvestra 31. 12. se zkrácenou otevírací dobou 9:00 – 17:00.
Od 3. ledna 2021 můžete počítat se standardní otevírací dobou každý den mezi 9:00 – 21:00.

Sháníte dárky na poslední chvíli? Nabízíme dárkové vouchery se slevou 20 %

Zároveň bychom vám chtěli připomenout, že pokud náhodou Ježíšek omylem zapomněl na nějaký dárek pro vaše blízké, ještě stále máte možnost využít jedinečnou prosincovou akci a pořídit dárkový poukaz do Mystic Temple – již tradičně s předvánoční 20% slevou! Vaši blízcí si tak budou moci vybrat dárek přesně podle přání. 

Poukazy jsou platné na všechny naše masáže – a to včetně jedinečné francouzské kosmetiky a oblíbených léčebných ayurvédských masáží. A protože víme, jakou radost dokáží udělat i drobná laskavá gesta, tak vám k nákupu jako dárek přibalíme voňavý thajský balzám, který zahřeje na těle i na duši. Více informací o akci si můžete přečíst zde.

Poukazy rádi dárkově zabalíme a můžete si je po předchozí domluvě vyzvednout v našem salonu na Praze 1. Poukazy bude možní následně uplatit od 2. 1. 2022.

Děkujeme, moc si vaší podpory vážíme!

Naši milí zákazníci, partneři a přátelé, zimní atmosféra sálá už téměř ze všech míst a svět se pomalu připravuje na kouzelný čas Vánoc. Moc vám děkujeme za přízeň a podporu v uplynulém roce a z celého srdce vám přejeme spokojené, láskou naplněné vánoční svátky! Ať je pro vás zakončení tohoto roku ve znamení klidu a radosti a do toho nastávajícího vám přejeme hlavně pevné zdraví a klidnou mysl. 

Ještě jednou veselé Vánoce a budeme se na vás těšit!

Váš Mystic Temple