Masážní terapie nahřátými dračími kameny

Jedná se starodávnou, mýtickou čínskou masáž. K této terapii se používá 53 hladkých lávových (dračích) kamenů, které se nahřejí ve vodní lázni a poté se teplé přikládají na tělo. Současně probíhá masáž jednotlivých částí těla horkým olejem a dvěma největšími kameny, které se drží v dlani.

K masáží používáme oleje z esencí jasmínu, santalového dřeva a limetky. Teplo během celé procedury prostupuje hluboko do celého těla, kde způsobuje úplné uvolnění a nabití organismu sílou draka. Masáž dračími kameny je jednou z nejoblíbenějších procedur našeho salonu.

Je možné nabídnout různé kombinace klasické masáže spojené s masáží horkými dračími kameny. Masáž je též možné provádět pro dvě osoby současně v jedné místnosti.

Zajímavosti o lávových kamenech (dračí kameny)

Dračí kameny podporují životní energie, sílu, vytvářejí teplo i pocit bezpečí. Z psychologického hlediska mají pozitivní vliv na sebevědomí i odvahu a propojují náš vztah s přírodou.

Jedinečný vliv mají též při odstraňování negativní energie a potlačení stresu. Uklidňují emoce a probouzejí v nás elán do života.

Masáž lávovými kameny:

75 min – cena: 1 790 Kč

Zaujaly vás lávové kameny? Vyzkoušejte podobné masáže:

Dragon Stone Face – masáž obličeje lávovými kameny

Nezapomeňte nás sledovat také na Instagramu a Facebooku. Pravidelně tam přidáváme tipy, novinky a slevové nabídky na různé druhy masáží. Seznamujeme vás se zajímavými procedurami i našimi originálními produkty z orientu.