Luxusní kosmetické ošetření těla 

Luxusní kosmetické ošetření těla Rituál Tokoriki a Matamanoa pochází z exotického Tichomoří.

Ošetření pomocí horkých a studených mušlí spojené s cukrovým peelingem a zábalem z kokosového másla. Výsledným efektem ošetření je harmonizace. Tímto se dosáhne lepšího proudění lymfy v těle a urychlení odplavení toxinů, které náš organismus zatěžují. Prohřívá a regeneruje svalstvo, uvolňuje fyzické a psychické napětí.

Rituál Tokoriki

Ošetření obsahuje cukrový peeling, masáž celého těla horkými mušlemi a zábal z kokosového másla. Tento rituál spojuje léčebný účinek cíleného prohřívání a energetické masáže. Hřející mořské lastury a plynulý pohyb masáže napodobuje hru vln na mořském pobřeží. Sálající teplo z mušlí prohřívá pokožku, uvolňuje ztuhlé svalstvo a energetické bloky v těle. V průběhu ošetření je používán jeden pár mořských mušlí. Nechte se zanést na slunce prohřáté písečné pláže ostrovů Fiji.

Rituál Matamanoa

Fidžijská masáž horkými a studenými mušlemi. Při proceduře se kombinuje termoterapie s masáží. Používají se hřejivé mořské lastury Lava Shells a další mořské mušle a lastury a také kokosový olej z oblasti jihovýchodní Asie a ostrovů Fiji. Masáž horkými mušlemi stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Rituál Matamanoa uvolňuje a regeneruje.

V rámci ošetření zažijete postupně oba rituály.

Masáž horkými a studenými mušlemi:

60 min – cena: 1 390  Kč
120 min – cena: 1 990 Kč

Zajímají vás rituální masáže? Podívejte se na další možnosti

Rituální masáž svíčkou Ritual Candle

Luxusní rituál pro celé tělo Queen of Egypt