detoxikační masáže

Podpořte jarní očistu svého organismu detoxikačními masážemi s 25% slevou!

Také pro vás jaro značí období restartu? Třídíme oblečení, uklízíme byt nebo dům a často také saháme po nejrůznějších očistných dietách a kůrách. I u nás v Mystic Temple můžete své tělo po zimě příjemně nastartovat. Na celý duben jsme připravili speciální nabídku detoxikačních masáží se slevou 25 %! Akci lze využít v termínu od 1. 4 – 30. 4. 2022 a platí nejen na masáže samotné, ale i na koupi dárkových poukazů na tyto masáže.

Na které detoxikační procedury lze uplatnit 25% sleva?

Aby pro vás byl výběr správné očistné kůry co nejpříjemnější, níže jsme sepsali krátký popis každé z nabízených procedur, které lze do konce dubna pořídit za zvýhodněnou cenu. 

Medová masáž

Detoxikační masáž využívající unikátních účinků medu a kompresních masérských hmatů. Díky tomu dochází k odstraňování usazenin a jedovatých zplodin až z hloubky tělesných tkání.

Detoxikační zábal z mořských řas

Mořské řasy jsou zdrojem minerálních solí a vitamínů, které tělu pomáhají najít rovnováhu organismu, zlepšit látkovou výměnu, krevní oběh, eliminovat toxické látky a stimulovat imunitní systém.

Just slim masáž

Efektivní zeštíhlující masáž kombinující peeling celého těla a olejovou masáž. O zeštíhlující efekt se postarají esence z jablečných jadérek a zeleného čaje. Celou proceduru zakončíte šálkem čaje, jehož bylinné složení obsahuje tzv. spalovače tuků, které odplavují metabolity z těla.

Lymfatická masáž

Lymfodrenáž je vynikající regenerační technika – soubor hmatů, které podporují stimulaci a odtok lymfy. Tím se odvádějí veškeré škodliviny a odpadní látky vzniklé během metabolických procesů těla.

Thalgo slim and sculpt – kosmetické ošetření

Tato procedura napomáhá zeštíhlení a zpevnění pokožky. Ideální je především pro klienty, kteří hledají celkové ošetření proti tukovým polštářkům, celulitidě a povislé pokožce. Jedná se o kosmetické ošetření typu “haute couture”, které se připravuje přímo na míru vašim specifickým potřebám. 

Jakým způsobem lze očistné kůry objednat?

Rezervovat vaši oblíbenou masáž nebo kosmetickou proceduru můžete telefonicky na +420 724 022 389 nebo e-mailem na: info@mystictemple.cz.

Pokud chcete zvýhodněný poukaz zakoupit online, prosím kontaktujte nás na e-mailu: ilona.vozenilkova@mystictemple.cz nebo na telefonu: +420 602 516 272.

V případě zakoupení dárkových poukazů vám e-poukaz dorazí přímo do vaší e-mailové schránky, a to ihned po odeslání objednávky. Dárkové poukazy můžete po předchozí domluvě vyzvednout také v našem salonu na Praze 1 nebo lze po Praze využít i doručení kurýrem.